Opakowania doypack

W dzisiejszym świecie reklama pojawia się niemalże na każdym kroku. Jako producent możemy potwierdzić, że to właśnie opakowania z nadrukiem odgrywają obecnie kluczową rolę w przechowywaniu produktów, a przede wszystkim przyciąganiu konsumentów. Jednym z najbardziej optymalnych rozwiązań w tej kwestii są woreczki doypack, które zyskują na popularności dzięki swoim unikalnym cechom oraz wszechstronnemu wykorzystaniu.

Czym są opakowania doypack?

Są to większe niż saszetka opakowania, które często są wielokrotnego użytku, co w dzisiejszym świecie, biorąc pod uwagę względy ekologiczne, ma niemałe znaczenie. Konstrukcja z dnem sprawia, że opakowanie to może stać samodzielnie, nawet przy niewielkiej wadze produktu umieszczonego wewnątrz.

Najczęściej wykorzystywane są do przechowywania kosmetyków, między innymi kremów, maści, preparatów do opalania czy balsamów, a także do klasycznych wyrobów FMCG, takich jak suplementy, soki czy musy dla małych dzieci.

Poznaj zalety opakowań doypack

Największą zaletą tego opakowania jest fakt, iż może być wyposażone w korek w dowolnym kolorze. Umożliwia on zabezpieczenie zawartości po każdym użyciu. Jest to opcja bardzo wygodna, poręczna, a przede wszystkim bezpieczna, np. podczas podróży. Jako producent opakowań doypack proponujemy produkcję z nadrukiem na laminacie, zarówno z barierą aluminium, jak i dwuwarstwowej typu Pet/Pe. Warto zaznaczyć, że dostępne w naszej ofercie pojemności saszetek są dopuszczalne do zabrania na pokład samolotu.

Doypacki mają wiele innych zalet. Kolejną z nich jest wszechstronność wykorzystania. Takie saszetki znajdują zastosowanie w różnych branżach. Skorzysta z nich między innymi producent wyrobów żywnościowych, kosmetycznych czy chemii gospodarstwa domowego.

Wykorzystanie doypack-ów

Jako producent możemy potwierdzić, że opakowania typu doypack cieszą się ogromną popularnością. Nic dziwnego, bowiem te woreczki z nadrukiem zachowują na długo jakość produktu, nie tylko dzięki odpowiedniej kombinacji materiałów, ale też blokowaniu przedostawania się światła i wilgoci.

To właśnie zalety w zakresie długoterminowej konserwacji, przyjazności środowisku i wszechstronności sprawiły, że jest to optymalny wybór dla producentów i konsumentów. Warto bliżej przyjrzeć się i zrozumieć korzyści ze stosowania woreczków z nadrukiem.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem opakowań doypack. W razie potrzeby służymy pomocą i doradztwem. Zapraszamy do kontaktu.

Nasze produkty

Saszetki

Doypacki

Chusteczki