Simplex Sp. z o.o. - Saszetki, chusteczki, doypacki - Saszetki

Saszetki kosmetyczne i spożywcze

Saszetki kosmetyczne to nasz główny profil działalności, doskonalony przez dwie dekady. Stanowią niezastąpione narzędzie promocji i sprzedaży (np. kosmetyki, suplementy lub wyroby medyczne), oferowane w różnych wariantach pojemności, wymiarów czy rodzajów otwarcia (posiadamy innowacyjne rozwiązania zarejestrowane jako wzory przemysłowe). Saszetki płaskie są dostępne także jako produkt wielokrotnego użytku w wersji z zakręcanym korkiem.

Jako doświadczony producent kontraktowy oferujemy szeroką gamę rozwiązań, w tym również saszetki kształtowe lub wielokomorowe z perforacją. Dysponujemy licznymi rodzajami laminatów i zadrukiem w różnych technologiach. Oferujemy elastyczne warunki (niskie minimum produkcyjne) w połączeniu z wysoką jakością i konkurencyjnymi cenami.

Pakowanie do saszetek

Proces umieszczania produktów kosmetycznych, farmaceutycznych i spożywczych w tubach czy doypackach odbywa się w bezpiecznych warunkach, przy zachowaniu najwyższych standardów czystości i pod nadzorem wykwalifikowanej kadry.

Dlaczego warto używać saszetek?

Warto zainwestować w ten rodzaj opakowań, zwłaszcza jeśli chcemy je dołączać jako gratisy do innych artykułów. Jako producent saszetek, wiemy, że z jednej strony odbiorcy bardzo często życzą sobie otrzymać próbkę przed zakupem właściwego, większego produktu, a z drugiej, producent chce zapoznać klienta z nowym wyrobem i skutecznie go zareklamować. W naszym asortymencie znaleźć można saszetki kosmetyczne, jak również na produkty spożywcze.

Warto podkreślić, że ich produkcja odbywa się z użyciem materiałów, które gwarantują ich wysoką wytrzymałość. Saszetki kosmetyczne stanowią innowacyjne i wygodne rozwiązanie opakowaniowe, które zyskało dużą popularność na rynku kosmetycznym. Są one nie tylko praktyczne i estetyczne, ale także ekonomiczne i przyjazne dla środowiska.

Nasze produkty

Saszetki

Doypacki

Chusteczki