Simplex Sp. z o.o. - Tuby

Tuby kosmetyczne

Wytwórcy kosmetyków bardzo dobrze zdają sobie sprawę, że ważna jest zarówno zawartość, jak i opakowanie produktu. Świetnym rozwiązaniem są kosmetyczne tuby polietylenowe z zakrętką z flip-topem. Nasza firma działa na rynku od lat jako producent takich rozwiązań. Dowiedź się o nich więcej.

Dlaczego warto postawić na tuby z polietylenu?

Kosmetyczne tuby wykonane z polietylenu doskonale sprawdzają się na rynku. Wspomniane tworzywo sztuczne otrzymuje się w łatwy sposób, a co za tym idzie – jest łatwe do kształtowania i tanie w produkcji.

Ponadto polietylen nie wchodzi w reakcję ze składnikami większości kosmetyków, co dla producentów jest kluczowe. Przechowywana substancja w takim opakowaniu nie pogarsza swojej jakości. Ważny jest także zadruk opakowań, który skutecznie przyciąga wzrok potencjalnych klientów. Kosmetyczne tuby idealnie nadają się do napełniania ich substancjami o charakterze pielęgnacyjnym, głównie o półpłynnej konsystencji. Są to przede wszystkim żele pod prysznic, balsamy, kremy do opalania i tym podobne. Dzięki takiemu opakowaniu, kosmetyk będzie łatwiejszy do dozowania, a co za tym idzie, można go oszczędzać i wykorzystywać taką porcję, jakiej się potrzebuje.

W naszej ofercie dostępna jest nowość, jaką jest konfekcjonowanie tub, zarówno polietylenowych, jak i laminatowych.

Specjalizujemy się w tej usłudze, zapewniając ogromny wybór średnic, jedno- i wielowarstwowe opakowania, bez bariery, jak i z dodatkową warstwą lub dedykowanym zamknięciem. Wykonujemy konfekcję opakowań o średnicach ø16, ø19,ø25, ø30, ø35, ø40, ø50.

Zadruk tub kosmetycznych

Marketing to podstawa w każdej firmie, bez względu na branżę. Jako producent opakowań kosmetycznych zapewniamy odpowiednie ich oznakowanie, czyli zadruk. Do tego wykorzystujemy różne technologie, między innymi flexo, sitodruk, a także offset. Umożliwiamy też wykonanie zadrukowania opakowań z wykorzystaniem metod uszlachetnienia. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, chcąc dostarczać opakowania wpisujące się w standardy ochrony otaczającego nas środowiska. W tym zakresie proponujemy szeroki wybór opakowań pochodzących z recyklingu czy ECO.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu.

Nasze produkty

Saszetki

Doypacki

Chusteczki